Telefon  +48 55 27 80 900     Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     

Kontakt

Agroperfekt sp. z o.o.

Telefon 55 27 80 900

Godziny pracypn.-pt.  7:30 - 16:00, sob. 8.00-12.00

Email  info@agroperfekt.pl

Adres  ul. Kolejowa 5,14-220 Kisielice

 

Punkt Sprzedaży
w Działdowie

Telefon 23 65 41 694

Godziny pracypn.-pt.  8:00 - 16:00

Adres ul. Grunwaldzka 32, 13-200 Działdowo

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Przedstawiciele handlowi

 

Paweł Kotala
dyrektor handlowy

Telefon 664 270 680

Email pawel.kotala@agroperfekt.pl

Sylwester Tokarski
przedstawiciel handlowy

Telefon 668 437 237

Email sylwester.tokarski@agroperfekt.pl

 

Tomasz Maciejewski
przedstawiciel handlowy

Telefon 882 076 321

Email t.maciejewski@agroperfekt.pl

Paweł Witkowski
przedstawiciel handlowy

Telefon 664 957 958

Email p.witkowski@agroperfekt.pl

Mateusz Kubicki
przedstawiciel handlowy

Telefon 668 034 601

Email m.kubicki@agroperfekt.pl

mapa

kolor Mateusz Kubicki   kolor Paweł Witkowski kolor Tomasz Maciejewski

kolor Paweł Kotala         kolor Sylwester Tokarski

 

Sprzedawcy części zamiennych

Kamil Mikulicz
Kierownik serwisu i Działu sprzedaży części

Telefon 664 270 690

Email kamil.mikulicz@agroperfekt.pl

Krystian Makowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części w Kisielicach

Telefon 784 486 355

Email czesci@agroperfekt.pl

Patryk Dudek
Specjalista ds. Sprzedaży Części w Punkcie Sprzedaży Działdowo

Telefon 668 437 637

Email dzialdowo@agroperfekt.pl

 

 

 

Usługi rolnicze

Dariusz Kreński
menedżer ds. usług

Telefon 668 239 610

Email dariusz.krenski@agroperfekt.pl

Zarząd firmy

Grzegorz Jankowski
prezes zarządu AGROPERFEKT sp. z o.o.

Telefon 606 133 470

Email grzegorz.jankowski@agroperfekt.pl

AGROPERFEKT SP. Z O.O.

ul. Kolejowa 5,
14-220 Kisielice, Polska


Zarejestrowana przez:
Sąd Rejonowy w Olsztynie
VIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000356830, NIP 744-17-85-761

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.